Náš tím

José Calvo Aguilar
Autor / HR
Pôvodom Španiel ale srdcom Slovák. Teológ a kazateľ v procese, José má rad knihy, filmy, hudbu a dlhé rozhovory pri whisky. Najviac si užíva čas s manželkou a blizkými priateľmi a najlepšie spracuje myšlienky tak, že ich hovorí nahlas, preto začal robiť podcast.
Jeho obľúbené knihy
Janči Máhrik
Autor / produkcia
KREATÍVEC. Už od detstva rád tvorí – hudbu, obraz, slovo… KAZATEĽ. Hoci vyštudovaný IT-čkár, momentálne pláva vo vodách kazateľských. V Žiline vedie komunitu Za Kostolom. RODIČ. Spolu s manželkou pomáhajú svojim dvom deťom nájsť si miesto pod slnkom. LABUŽNÍK. Miluje dobré jedlo, hudbu, nové miesta, kvalitnú knihu a dlhé rozhovory.
Jeho obľúbené knihy
Výkonný tím
Mišo Šubert (Šugi)
Web admin
Nadšenec a milovník dobrého jedla, kávy a hlavne skvelých rozhovorov s rôznymi ľuďmi, ktorých veľmi rád poznáva. Aktuálne študuje informatiku a riadenie na Univerzite v Žiline, popri tom aj teológiu na TCMI vo Viedni. Je zároveň aj športovec plný vášne, ktorú využíva pri službe EDGE v rámci TCKompas. V tíme vystriedal kopec rolí od sociálnych sietí až po logistiku, teraz sa venuje správe webu.
Anička Evinová
Social media manager
Študentka zo Žiliny, ktorá sa zaoberá štúdiom jazykov v Prahe. Srdcom tanečníčka, ktorá rada vymýšľa darčeky, učí sa cudzie jazyky, je sladkosti a trávi čas s ľuďmi. Členkou tímu Zabudnutých ciest je od septembra 2021, kde spravuje sociálne siete.
Miriam Valentini
Designer
Dizajnérka a ilustrátorka, k tomu aj matka a manželka. Baví ju herný dizajn, dobrá káva, rastlinný svet a čas s rodinou. Hľadá krásu v jednoduchosti a má túžbu neustále tvoriť. Tvorba je pre ňu ako kyslík, ktorý bytostne potrebuje každý deň pre život.
Miriam Šimočková
Copywriter SK
Vždy si vravela, že nedopustí, aby sa jej osobná definícia okresala iba na toto. No napriek tomu je to niečo, čo jej momentálne berie najviac energie, pozornosti a lásky. Trojmama. Práve popri tejto všednej každodennej rutine sa vždy teší na pondelkové ráno, kedy si bude môcť vypočuť novú epizódu ZC. V tíme pracuje na výrobe študijných materiálov k sériám.
Janka Gaurová
Copywriter CZ
Tak trochu kávový fašista, který miluje pečení, rád tráví čas s lidmi a jejich čtyřnohými kamarády. Zbožňuje psy a chtěla by si jednou ochočit vakoveverku. Napůl Polka, napůl Češka podle toho, jak se jí to hodí. Krom jídla ji baví taky hrát na klavír nebo házet frisbee diskem, občas dokonce i běhat.
Timo Máhrik
Administratíva
Veľmi rád trávi čas s mladými ľuďmi. Je jedným z lídrov mládežníckej služby TCKompas a tiež je v tíme lídrov komunity Za Kostolom v Žiline. Spolu s manželkou a dcérou radi chodia do prírody. Vo voľnom čase rád tvorí hudbu, zahrá nejakú hru. Rád zachytáva príbehy ľudí.
Peter Kohút
DTP grafik
Grafik freelancer. Pre Zabudnuté cesty pripravuje podklady do sekcie Materiály. Medzi jeho hlavné záľuby patrí opakovanie učiva prvého stupňa ZŠ. Otec dvoch malých školákov, manžel, spolubývajúci troch športových vipetov a jednej uštekanej jorkšírky. Miluje všetko čo je smooth, lounge, jazzy a Spotify. Sviatočný fanda alternatívnej prípravy kávy.
Júlia Kollárová
Logistika
Študentka strednej školy zo Žiliny. Rada tvorí keramiku, pomáha druhým, pečie a učí sa rôzne nové veci. V tíme Zabudnutých ciest sa venuje logistike.
Števka Majerníková
Social Media grafik
Študentka vysokej školy z Bardejova. Rada chodí do prírody na dlhé prechádzky so svojim psíkom Flokym. Ma rada akúkoľvek formu umenia, historické knihy, dobré jedlo a svojich priateľov.
© 2023 Zabudnuté cesty
Type at least 1 character to search