(Ne)obyčajný influencer

Táto kniha je dôležitá. Má totiž potenciál zmeniť to, akým spôsobom prežiješ svoj život. A nielen to. Má potenciál ovplyvniť kvalitu a smerovanie životov ľudí v tvojom okolí. Cez teba.

10 €

Prečítaj si úvod
Recenzie
Každý z nás je influencer. Sme ľudia, ktorí vyplývajú na ľudí okolo seba. Páči sa mi, ako s touto témou Janči a José veľmi osobne a prakticky pracujú. A učia sa od najväčšieho influencera všetkých čias: Ježiša z Nazareta. Ak chceme lepšie vplývať na svoje okolie, je dobre sa začítať do tejto knihy. Nemala by chýbať v našich knižniciach, lebo každý z nás je influencer.
Marian Kaňuch
ev. farár
Ovplyvňuješ svoje okolie, si influencer, si líder. Nie je podstatné, či to tak cítiš, je to tak. Táto kniha ti vezme mnohé výhovorky, ktoré ti hovoria, čo všetko nemáš. Zároveň ťa podnieti k objavovaniu toho, čo máš, a povzbudí ťa k tomu, aby si rozmýšľal nad tým, ako to môžeš lepšie spravovať.
Julo Slovák
líder kapely eSPé a zakladateľ projektu Godzone
Zralost přichází s věkem a dlouhodobostí, proslulost a sláva v okamžiku, ale vliv je základní lidské nastavení, které má potenciál růst, rozvíjet se a otevírat dveře do lepší budoucnosti. Takový rostoucí vliv může mít člověk v mladém věku, a dokonce pro něho může posloužit jako katalyzátor a urychlovač zralosti, a navíc jako vykupující nástroj na slávu a proslulost. Janči a José, kterých si moc vážím, přesně toto nejen se svým vlivem dělají, ale ještě o tom i poutavě píšou a inspirují další generace influencerů. Well done!
Lukáš Targosz
hlavní vedoucí Elementu a národní vedoucí české pobočky Global Leadership Summitu
Môže sa zdať, že používaním rétoriky modernej doby sa Janči a José prihovárajú najmä vekovo mladšiemu publiku, no v skutočnosti je to kniha pre každého, kto žije v dnešnej spoločnosti. Povzbudzujú čitateľa, aby sa s danou témou popasoval a hľadal odpovede na otázky týkajúce sa smerovania vlastného života. My v Tréningovom centre Kompas obzvlášť oceňujeme potenciál knihy stať sa uži- točným nástrojom v službe mladej generácii na Slovensku (napr. ako inšpirácia pre témy na stretnutiach mládeží či študijný materiál pre skupinky alebo mentoring).
Darina Malá
TCKompas
Autori
José & Janči
Sledujte nás
© 2023 Zabudnuté cesty
Type at least 1 character to search