BOOK TOUR

Už si niekedy počul o Online Book Tour? Nie? Ani my. Dobrý dôvod preto niečo také vyskúšať.

Za štandardných okolností autor knihy po jej vydaní cestuje a navštevuje rôzne miesta, na ktorých prezentuje svoju knihu. Číta jej úryvky, vystúpia zaujímaví hostia, odpovedá na otázky účastníkov a snáď aj niekoľko kusov knihy predá či podpíše. Za štandardných okolností. Dnes však zažívame celkom neštandardný lockdown a tak náš Book Tour presúvame do online sveta. Ako bude vyzerať? V podstate bude mať všetky vyššie vymenované prvky s tým rozdielom, že nenavštívime geografické územia, ale „územia vplyvu“. Inými slovami, stretneme sa na sociálnych sieťach a stretneme sa s ľuďmi, ktorí sú v sociálnych kruhoch nášho podcastu a našich hostí.
Počas turné spravíme niekoľko LIVE (oh-no!) rozhovorov s našimi endorsermi a ďalšími ľuďmi, ktorí úzko súvisia s knihou (ne)obyčajný influencer. Streamy budeš môcť sledovať na FaceBooku a budeš dokonca môcť počas nich položiť otázky či už nám, alebo našim hosťom.
A vieš, čo je na tom celom najlepšie? Narozdiel od fyzického turné môžeš pri tomto online turné bez väčších problémov absolvovať všetky „zastávky“.

Archív vysielaní